Készült: 2018.12.15.09:06:01 Dinamikus lap

Dr. Zombor Gábor

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2018- Fidesz 2018.05.08.  
2014-2018 Fidesz 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.

Tisztségek
Tisztség tól ig
Emberi Erőforrások Minisztériumának államtitkára 2014.06.24. 2015.09.08.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2018- 2018.04.08. Bács-Kiskun megye 2.vk. 2018.05.08.  
2014-2018 2014.04.06. Bács-Kiskun megye 2.vk. 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 2010.04.11. Bács-Kiskun megye 1.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Bács-Kiskun megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2018- Népjóléti bizottság Alelnök 2018.05.08.  
2014-2018 Népjóléti bizottság Elnök 2014.05.06. 2014.06.23.
Népjóléti bizottság Tag 2015.09.29. 2018.05.07.
2010-2014 Egészségügyi bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014-2018 6 1
2010-2014 3 83
2006-2010 37 111

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2018- 2   1
2014-2018 32    
2010-2014 5    
2006-2010 18    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva Megjegyzés
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen  
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen  
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen  
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen  
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen  
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.09.08. 2015.10.08. igen Záró nyilatkozat a központi államigazgatási szervekről, valamint a Kormány tagjai és az államtitkárok jogállásáról szóló 2010. évi XLIII. törvény 12/B. § (2) bekezdésében meghatározott rendelkezés szerint.
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen  
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen  
Vagyonnyilatkozat 2017 2017.12.31. 2018.01.31. igen  
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen  

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2018. november 1 336 500

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010 2014
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
általános orvos Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar 1989
jogi szakokleveles orvos Janus Pannonius Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1999
egészségügyi menedzsment szakértő Nyugat-Magyarországi Egyetem Közgazdaságtudományi Kar 2004

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.zomborgabor.hu