Készült: 2018.06.21.10:31:59 Dinamikus lap

Varju László

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2018- DK 2018.05.08.  
2014-2018 független 2014.06.30. 2018.05.07.
2010-2014 MSZP 2010.05.14. 2011.10.23.
független 2011.10.24. 2014.05.05.
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2010-2014 MSZP frakcióvez. h. 2010.07.12. 2011.10.23.
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2006.05.16. 2008.06.02.
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2002.06.24. 2006.05.15.

Tisztségek
Tisztség tól ig
nemzeti fejlesztési és gazdasági minisztériumi államtitkár 2009.04.21. 2010.05.29.
nemzeti fejlesztési és gazdasági minisztériumi államtitkár 2008.12.01. 2009.04.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2018- 2018.04.08. Budapest 11.vk. 2018.05.08.  
2014-2018 2014.06.26. Országos lista 2014.06.30. 2018.05.07.
2010-2014 2010.04.25. Pest megye területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Pest megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Pest megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2018- Költségvetési bizottság Elnök 2018.05.08.  
2014-2018 Gazdasági bizottság Tag 2014.07.04. 2017.10.02.
Költségvetési bizottság Tag 2017.10.02. 2018.05.07.
2010-2014 Egészségügyi bizottság Tag 2010.12.13. 2011.10.23.
Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság Tag 2011.11.14. 2014.05.05.
2006-2010 Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2006.05.30. 2008.12.01.
Az Új Magyarország Fejlesztési Terv végrehajtását felügyelő eseti bizottság Tag 2006.12.18. 2007.10.08.
Az Új Magyarország Fejlesztési Terv végrehajtását felügyelő eseti bizottság Alelnök 2007.10.08. 2008.12.01.
2002-2006 Területfejlesztési bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   A Területfejlesztési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.07.03. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2018- 3  
2014-2018 230 8
2010-2014 94 103
2006-2010 5 45
2002-2006 11 22

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2018- 4    
2014-2018 91 2  
2010-2014 47    
2006-2010 88    
2002-2006 33 2  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.06.30. 2014.07.30. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2017 2017.12.31. 2018.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2018. május 940 879

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Taksony Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2006 2010
Taksony Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006
Pest Megye Önkormányzata megyei közgyűlés tag 1998 2002
Pest Megye Önkormányzata megyei közgyűlés tag 1994 1998

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
közgazdász Károly Róbert Főiskola Gazdálkodási Kar 2005
okleveles közgazdász Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar 2008
phd egyéni abszolutórium Nemzeti Közszolgálati Egyetem Doktori iskola 2012

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú B

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.facebook.com/dk.varju