Készült: 2018.09.19.23:36:13 Dinamikus lap

Dr. Szakács László

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014-2018 MSZP 2014.05.06. 2018.05.07.
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2014-2018 MSZP frakcióvez. h. 2016.07.06. 2018.05.07.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014-2018 2014.04.06. Országos lista 2014.05.06. 2018.05.07.
2006-2010 2006.04.23. Baranya megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014-2018 423 73
2006-2010 1 2

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014-2018 273    
2006-2010 7    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2017 2017.12.31. 2018.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Komló Város Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 2000

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú A

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ