Készült: 2018.09.18.18:31:54 Dinamikus lap

Budai Gyula

Képviselő fényképe
Közszereplésben használt korábbi nevek
Név ig
Dr. Budai Gyula 2014.04.30.

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014-2018 Fidesz 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.

Tisztségek
Tisztség tól ig
miniszteri biztos 2014.09.01. 2015.03.01.
vidékfejlesztési minisztériumi államtitkár 2012.03.01. 2014.06.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014-2018 2014.04.06. Országos lista 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 2010.04.11. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 4.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014-2018 14  
2010-2014 13 6

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014-2018 21    
2010-2014 244 2  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2017 2017.12.31. 2018.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Kiskunlacházi Nagyközségi Önkormányzat helyi önkormányzat alpolgármester 2010 2010
Kiskunlacházi Nagyközségi Önkormányzat helyi önkormányzat képviselő 2006 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1989

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol alapfokú C
orosz alapfokú C

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ