Készült: 2019.03.26.08:03:37 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Vejkey Imre (KDNP)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
15379/2 Az egyes közlekedési tárgyú törvények módosításáról Dr. Vejkey Imre (KDNP) 2017.05.05
14461/24 Az erdőről, az erdő védelméről és az erdőgazdálkodásról szóló 2009. évi XXXVII. törvény és egyéb kapcsolódó törvények módosításáról Győrffy Balázs (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP)
2017.04.10.: Jakab István (Fidesz), Hollik István (KDNP), Dr. Czomba Sándor (Fidesz), Földi László (KDNP), Pócs János (Fidesz)
2017.04.06