Készült: 2018.09.22.18:00:06 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Riz Gábor (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10377/1052 Magyarország 2017. évi központi költségvetéséről Riz Gábor (Fidesz) 2016.05.12
4730/480 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről Riz Gábor (Fidesz) 2015.05.29
1706/5 A bányászatról szóló 1993. évi XLVIII. törvény és a termőföld védelméről szóló 2007. évi CXXIX. törvény módosításáról Riz Gábor (Fidesz) 2014.11.13