Készült: 2019.02.23.19:12:16 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Latorcai János (KDNP)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10377/1049 Magyarország 2017. évi központi költségvetéséről Hirt Ferenc (Fidesz), Dr. Latorcai János (KDNP), Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Tilki Attila (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Firtl Mátyás (KDNP), Szászfalvi László (KDNP) 2016.05.12
9782/2 Az igazságügyi szakértőkről Dr. Rubovszky György (KDNP), Dr. Latorcai János (KDNP) 2016.03.31
466/9 Egyes közszolgáltatási tárgyú törvények módosításáról Dr. Latorcai János (KDNP) 2014.07.09
466/8 Egyes közszolgáltatási tárgyú törvények módosításáról Dr. Latorcai János (KDNP) 2014.07.09
466/7 Egyes közszolgáltatási tárgyú törvények módosításáról Dr. Latorcai János (KDNP) 2014.07.09