Készült: 2019.02.20.19:42:11 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Hende Csaba (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
15378/6 A gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvénynek a gyermekvédelem rendszerének megerősítése érdekében történő, valamint egyéb törvények módosításáról Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz)
2017.05.09.: Kovács Sándor (Fidesz), Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz), Horváth László (Fidesz)
2017.05.15.: Németh Szilárd István (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz)
2017.05.25.: Hende Csaba (Fidesz)
2017.05.05