Készült: 2019.02.19.00:46:07 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Csizi Péter

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
15338/3 Energetikai tárgyú törvények módosításáról Csizi Péter (Fidesz) 2017.05.05
12739/5 Egyes törvényeknek a táncművészeti életjáradék bevezetésével összefüggő módosításáról 2016.11.11.: Csizi Péter (Fidesz)
2016.11.10.-2016.11.11.: Dunai Mónika (Fidesz)
2016.11.10
12739/4 Egyes törvényeknek a táncművészeti életjáradék bevezetésével összefüggő módosításáról 2016.11.11.: Csizi Péter (Fidesz)
2016.11.10.-2016.11.11.: Dunai Mónika (Fidesz)
2016.11.10
1794/17 Magyarország 2015. évi központi költségvetéséről Dr. Hoppál Péter (Fidesz), Csizi Péter (Fidesz) 2014.11.18