Készült: 2019.03.26.08:05:31 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Czomba Sándor

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
17315/6 Az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény és a szövetkezetekről szóló 2006. évi X. törvény módosításáról Dr. Czomba Sándor (Fidesz) 2017.09.26
14461/24 Az erdőről, az erdő védelméről és az erdőgazdálkodásról szóló 2009. évi XXXVII. törvény és egyéb kapcsolódó törvények módosításáról Győrffy Balázs (Fidesz), Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP)
2017.04.10.: Jakab István (Fidesz), Hollik István (KDNP), Dr. Czomba Sándor (Fidesz), Földi László (KDNP), Pócs János (Fidesz)
2017.04.06
5141/3 A közfoglalkoztatásról és a közfoglalkoztatáshoz kapcsolódó, valamint egyéb törvények módosításáról szóló 2011. évi CVI. törvény módosításáról Dr. Simon Miklós (Fidesz), Dr. Czomba Sándor (Fidesz) 2015.06.19