Készült: 2018.08.17.02:28:33 Dinamikus lap

Kucsák László

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014-2018 Fidesz 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014-2018 2014.04.06. Budapest 15.vk. 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 2010.04.25. Budapest 26.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014-2018 25 48
2010-2014 9 246

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014-2018 77    
2010-2014 53    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2017 2017.12.31. 2018.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros Önkormányzata fővárosi közgyűlés tag 2010 2014
Budapest Főváros XVIII. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat alpolgármester 2010 2014
Budapest Főváros Önkormányzata fővárosi közgyűlés tag 2006 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
általános iskolai tanító Budapesti Tanítóképző Főiskola   1986
magyar nyelv és irodalom szakos általános iskolai tanár Eötvös Loránd Tudományegyetem Tanárképző Főiskolai Kar 1990
közoktatás vezető Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Tanárképző Főiskolai 2002

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ