Készült: 2018.11.17.10:55:12 Dinamikus lap

Dr. Kepli Lajos

Képviselő fényképe
Közszereplésben használt korábbi nevek
Név ig
Kepli Lajos 2018.09.07.

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2018- Jobbik 2018.05.08.  
2014-2018 Jobbik 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 Jobbik 2010.05.14. 2014.05.05.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2014-2018 Jobbik frakcióvez. h. 2014.10.20. 2014.10.20.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2018- 2018.04.08. Országos lista 2018.05.08.  
2014-2018 2014.04.06. Országos lista 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 2010.04.25. Országos lista 2010.05.14. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2018- Fenntartható fejlődés bizottsága Alelnök 2018.05.08.  
   A Fenntartható fejlődés bizottsága feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság
Elnök 2018.07.04.  
2014-2018 Fenntartható fejlődés bizottsága Tag 2014.05.06. 2018.05.07.
   A Fenntartható fejlődés bizottsága feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2014.06.04. 2018.05.07.
2010-2014 Fenntartható fejlődés bizottsága Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
   A Fenntartható fejlődés bizottságának hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi, gazdasági hatásait figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2010.06.15. 2014.05.05.
   Az elmúlt nyolc év kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság
Tag 2010.06.15. 2013.05.06.
   Energiaügyi albizottság
Tag 2013.05.06. 2014.05.05.
   Az elmúlt nyolc év kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság
Alelnök 2013.05.06. 2014.05.05.
A Kolontár melletti vörösiszap-tározó átszakadása miatt bekövetkezett környezeti katasztrófával kapcsolatos felelősség feltárását és a hasonló katasztrófák jövőbeni megakadályozását célzó országgyűlési vizsgálóbizottság Elnök 2010.12.06. 2012.03.12.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2018- 10 29
2014-2018 283 100
2010-2014 57 68

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2018- 21   4
2014-2018 274    
2010-2014 241 2  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2017 2017.12.31. 2018.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2018. október 1 336 500

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
okleveles környezetmérnök Pannon Egyetem (Veszprémi Egyetem) Mérnöki Kar 2004

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú B
angol középfokú A

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: keplilajos.jobbik.hu