Készült: 2018.05.21.20:44:29 Dinamikus lap

Boldog István

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2018- Fidesz 2018.05.08.  
2014-2018 Fidesz 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2014-2018 Fidesz frakcióvez. h. 2014.05.06. 2014.07.03.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2018- 2018.04.08. Jász-Nagykun-Szolnok megye 4.vk. 2018.05.08.  
2014-2018 2014.04.06. Jász-Nagykun-Szolnok megye 4.vk. 2014.05.06. 2018.05.07.
2010-2014 2010.04.25. Jász-Nagykun-Szolnok megye 6.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014-2018 16 20
2010-2014 8 18

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014-2018 67    
2010-2014 29 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2017 2017.12.31. 2018.01.31. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2018. április 224 363

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Kétpó Község Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010 2014
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2006 2010
Kétpó Község Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: középfok
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
mezőgazdasági gépszerelő Dózsa György Mezőgazdasági Gépészeti Szakközépiskola   1985

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.boldogistvan.fidesz.hu