Készült: 2018.12.15.09:09:56 Dinamikus lap

Képviselőcsoportok

Paraméterek:
Dátum : 2014.05.06
Frakció(k): MSZP

MSZP frakció
  Név Mandátum vége Frakció tagság vége
1 Bangóné Borbély Ildikó 2018.05.07. 2018.05.07.
2 Dr. Bárándy Gergely 2018.05.07. 2018.05.07.
3 Dr. Botka László 2014.10.16. 2014.10.16.
4 Burány Sándor 2018.05.07. 2018.05.07.
5 Demeter Márta 2018.05.07. 2017.01.31.
6 Gúr Nándor 2018.05.07. 2018.05.07.
7 Harangozó Gábor István 2018.05.07. 2018.05.07.
8 Dr. Harangozó Tamás Attila 2018.05.07. 2018.05.07.
9 Heringes Anita 2018.05.07. 2018.05.07.
10 Dr. Hiller István 2018.05.07. 2018.05.07.
11 Hiszékeny Dezső 2018.05.07. 2018.05.07.
12 Dr. Józsa István 2018.05.07. 2018.05.07.
13 Dr. Kiss László 2018.05.07. 2018.05.07.
14 Kiss Péter 2014.07.29. 2014.07.29.
15 Korózs Lajos 2018.05.07. 2018.05.07.
16 Kunhalmi Ágnes 2018.05.07. 2018.05.07.
17 Dr. Legény Zsolt 2018.05.07. 2018.05.07.
18 Lukács Zoltán 2018.05.07. 2018.05.07.
19 Mesterházy Attila 2018.05.07. 2018.05.07.
20 Dr. Molnár Zsolt 2018.05.07. 2018.05.07.
21 Szabó Sándor 2018.05.07. 2018.05.07.
22 Dr. Szakács László 2018.05.07. 2018.05.07.
23 Teleki László 2018.05.07. 2018.05.07.
24 Tóbiás József 2018.05.07. 2018.05.07.
25 Dr. Tóth Bertalan 2018.05.07. 2018.05.07.
26 Tóth Csaba 2018.05.07. 2018.05.07.
27 Tukacs István 2018.05.07. 2018.05.07.
28 Dr. Varga László 2018.05.07. 2018.05.07.
29 Velez Árpád 2018.05.07. 2018.05.07.