Készült: 2018.12.15.09:10:29 Dinamikus lap

Képviselőcsoportok

Paraméterek:
Dátum : 2014.05.06
Frakció(k): független

független frakció
  Név Mandátum vége Frakció tagság vége
1 Bajnai Gordon 2014.05.26. 2014.05.26.
2 Fodor Gábor 2018.05.07. 2018.05.07.
3 Gyurcsány Ferenc 2018.05.07. 2018.05.07.
4 Kónya Péter 2018.05.07. 2018.05.07.
5 Dr. Molnár Csaba 2014.06.20. 2014.06.20.
6 Dr. Oláh Lajos 2018.05.07. 2018.05.07.
7 Szabó Szabolcs 2018.05.07. 2018.05.07.
8 Szabó Timea 2018.05.07. 2018.05.07.
9 Dr. Vadai Ágnes 2018.05.07. 2018.05.07.