Készült: 2018.12.15.09:10:01 Dinamikus lap

Képviselőcsoportok

Paraméterek:
Dátum : 2002.05.15
Frakció(k): SZDSZ

SZDSZ frakció
  Név Mandátum vége Frakció tagság vége
1 Béki Gabriella 2006.05.15. 2006.05.15.
2 Dr. Bőhm András 2006.05.15. 2006.05.15.
3 Dr. Demszky Gábor 2002.05.31. 2002.05.31.
4 Dr. Eörsi Mátyás 2006.05.15. 2006.05.15.
5 Fodor Gábor 2006.05.15. 2006.05.15.
6 Gulyás József 2006.05.15. 2006.05.15.
7 Gusztos Péter 2006.05.15. 2006.05.15.
8 Dr. Hankó Faragó Miklós 2006.05.15. 2006.05.15.
9 Horn Gábor 2006.05.15. 2006.05.15.
10 Dr. Kis Zoltán 2006.05.15. 2006.05.15.
11 Dr. Kóródi Mária 2006.05.15. 2006.05.15.
12 Kovács Kálmán 2006.05.15. 2006.05.15.
13 Kuncze Gábor 2006.05.15. 2006.05.15.
14 Dr. Magyar Bálint 2006.05.15. 2006.05.15.
15 Dr. Pető Iván 2006.05.15. 2006.05.15.
16 Szalay Gábor 2006.05.15. 2006.05.15.
17 Dr. Szent-Iványi István 2004.07.19. 2004.07.19.
18 Dr. Világosi Gábor 2006.05.15. 2006.05.15.
19 Dr. Wekler Ferenc 2006.05.15. 2006.05.15.
20 Zwack Péter 2002.11.05. 2002.11.05.