Készült: 2018.12.16.10:26:39 Dinamikus lap

Képviselőcsoportok

Paraméterek:
Dátum : 1998.06.18
Frakció(k): SZDSZ

SZDSZ frakció
  Név Mandátum vége Frakció tagság vége
1 Bauer Tamás 2002.05.14. 2002.05.14.
2 Béki Gabriella 2002.05.14. 2002.05.14.
3 Bencsik János 1998.08.30. 1998.07.15.
4 Dr. Demszky Gábor 1998.11.02. 1998.11.02.
5 Dr. Dornbach Alajos 2002.05.14. 2002.05.14.
6 Dr. Eörsi Mátyás 2002.05.14. 2002.05.14.
7 Fodor Gábor 2002.05.14. 2002.05.14.
8 Dr. Hack Péter 2002.05.14. 2002.05.14.
9 Dr. Hankó Faragó Miklós 2002.05.14. 2002.05.14.
10 Horn Gábor 2002.05.14. 2002.05.14.
11 Dr. Kis Zoltán 2002.05.14. 2002.05.14.
12 Dr. Kóródi Mária 2002.05.14. 2002.05.14.
13 Kovács Kálmán 2002.05.14. 2002.05.14.
14 Kuncze Gábor 2002.05.14. 2002.05.14.
15 Dr. Lotz Károly 2002.05.14. 2002.05.14.
16 Mádai Péter 2002.05.14. 2002.05.14.
17 Dr. Magyar Bálint 2002.05.14. 2002.05.14.
18 Dr. Pető Iván 2002.05.14. 2002.05.14.
19 Szalay Gábor 2002.05.14. 2002.05.14.
20 Dr. Szent-Iványi István 2002.05.14. 2002.05.14.
21 T. Asztalos Ildikó 2002.05.14. 2002.05.14.
22 Tardos Márton 2002.05.14. 2002.05.14.
23 Dr. Világosi Gábor 2002.05.14. 2002.05.14.
24 Dr. Wekler Ferenc 2002.05.14. 2002.05.14.