Készült: 2018.06.18.05:33:20 Dinamikus lap

Képviselőcsoportok

Paraméterek:
Dátum : 1994.06.28
Frakció(k): FIDESZ

Fidesz frakció
  Név Mandátum vége Frakció tagság vége
1 Dr. Áder János 1998.06.17. 1998.06.17.
2 Balsay István 1998.06.17. 1998.06.17.
3 Deutsch Tamás 1998.06.17. 1998.06.17.
4 Eperjes Károly 1994.09.25. 1994.09.26.
5 Dr. Gyuricza Béla 1998.06.17. 1998.06.17.
6 Kósa Lajos 1998.06.17. 1998.06.17.
7 Dr. Kövér László 1998.06.17. 1998.06.17.
8 Mádi László 1998.06.17. 1998.06.17.
9 Németh Zsolt 1998.06.17. 1998.06.17.
10 Dr. Orbán Viktor 1998.06.17. 1998.06.17.
11 Pokorni Zoltán 1998.06.17. 1998.06.17.
12 Rockenbauer Zoltán 1998.06.17. 1998.06.17.
13 Sasvári Szilárd 1998.06.17. 1998.06.17.
14 Dr. Selmeczi Gabriella 1998.06.17. 1998.06.17.
15 Dr. Sümeghy Csaba 1998.06.17. 1998.06.17.
16 Dr. Szájer József 1998.06.17. 1998.06.17.
17 Tirts Tamás 1998.06.17. 1998.06.17.
18 Trombitás Zoltán 1998.06.17. 1998.06.17.
19 Dr. Urbán László 1994.11.30. 1994.11.30.
20 Wachsler Tamás 1998.06.17. 1998.06.17.