Készült: 2018.09.19.23:36:54 Dinamikus lap

Képviselőcsoportok

Paraméterek:
Dátum : 1990.05.02
Frakció(k): FIDESZ

Fidesz frakció
  Név Mandátum vége Frakció tagság vége
1 Dr. Áder János 1994.06.27. 1994.06.27.
2 Deutsch Tamás 1994.06.27. 1994.06.27.
3 Fodor Gábor 1993.12.01. 1993.12.01.
4 Dr. Frajna Imre 1994.06.27. 1994.06.27.
5 Glattfelder Béla 1994.06.27. 1994.06.27.
6 Hegedűs István 1994.06.27. 1994.06.27.
7 Kósa Lajos 1994.06.27. 1994.06.27.
8 Dr. Kövér László 1994.06.27. 1994.06.27.
9 Mádi László 1994.06.27. 1994.06.27.
10 Dr. Molnár Péter 1993.11.15. 1993.11.15.
11 Németh Zsolt 1994.06.27. 1994.06.27.
12 Dr. Orbán Viktor 1994.06.27. 1993.05.31.
13 Dr. Pap János 1994.06.27. 1994.06.27.
14 Rockenbauer Zoltán 1994.06.27. 1994.06.27.
15 Sasvári Szilárd 1994.06.27. 1994.06.27.
16 Dr. Szájer József 1994.06.27. 1994.06.27.
17 Szelényi Zsuzsanna 1994.06.27. 1994.06.27.
18 Tirts Tamás 1994.06.27. 1994.06.27.
19 Trombitás Zoltán 1994.06.27. 1994.06.27.
20 Ungár Klára 1993.11.08. 1993.11.08.
21 Varga Mihály 1994.06.27. 1994.06.27.
22 Wachsler Tamás 1994.06.27. 1994.06.27.