Készült: 2018.09.20.08:03:13 Dinamikus lap

Képviselőcsoportok

Paraméterek:
Dátum : 1994.06.26
Frakció(k): MSZP

MSZP frakció
  Név Mandátum vége Frakció tagság vége
1 Annus József 1994.06.27. 1994.06.27.
2 Dr. Békesi László 1994.06.27. 1994.06.27.
3 Boros László 1994.06.27. 1994.06.27.
4 Dr. Csehák Judit 1994.06.27. 1994.06.27.
5 Dr. Daróczy Zoltán 1994.06.27. 1994.06.27.
6 Filló Pál 1994.06.27. 1994.06.27.
7 Dr. Gál Zoltán 1994.06.27. 1994.06.27.
8 Dr. Géczi József Alajos 1994.06.27. 1994.06.27.
9 Hámori Csaba 1994.06.27. 1994.06.27.
10 Horn Gyula 1994.06.27. 1994.06.27.
11 Jakab Róbertné 1994.06.27. 1994.06.27.
12 Dr. Jánosi György 1994.06.27. 1994.06.27.
13 Dr. Katona Béla 1994.06.27. 1994.06.27.
14 Keleti György 1994.06.27. 1994.06.27.
15 Kiss Péter 1994.06.27. 1994.06.27.
16 Kósa Ferenc 1994.06.27. 1994.06.27.
17 Kósáné Dr. Kovács Magda 1994.06.27. 1994.06.27.
18 Kovács László 1994.06.27. 1994.06.27.
19 Dr. Kovács Pál 1994.06.27. 1994.06.27.
20 Körösfői László 1994.06.27. 1994.06.27.
21 Dr. Lakos László 1994.06.27. 1994.06.27.
22 Nyers Rezső 1994.06.27. 1994.06.27.
23 Pál László 1994.06.27. 1994.06.27.
24 Paszternák László 1994.06.27. 1994.06.27.
25 Péli Tamás Károly 1994.06.27. 1994.06.27.
26 Dr. Schiffer János 1994.06.27. 1994.06.27.
27 Dr. Suchman Tamás 1994.06.27. 1994.06.27.
28 Szili Sándor 1994.06.27. 1994.06.27.
29 Dr. Szűrös Mátyás 1994.06.27. 1994.06.27.
30 Dr. Tabajdi Csaba 1994.06.27. 1994.06.27.
31 Dr. Tompa Sándor 1994.06.27. 1994.06.27.
32 Dr. Vastagh Pál 1994.06.27. 1994.06.27.
33 Vitányi Iván 1994.06.27. 1994.06.27.