Készült: 2018.12.15.09:08:06 Dinamikus lap

Képviselőcsoportok

Paraméterek:
Dátum : 1990.05.02
Frakció(k): MSZP

MSZP frakció
  Név Mandátum vége Frakció tagság vége
1 Annus József 1994.06.27. 1994.06.27.
2 Dr. Békesi László 1994.06.27. 1994.06.27.
3 Bokros Lajos 1990.07.12. 1990.07.02.
4 Boros László 1994.06.27. 1994.06.27.
5 Bossányi Katalin 1991.02.01. 1991.02.01.
6 Dr. Csehák Judit 1994.06.27. 1994.06.27.
7 Dr. Daróczy Zoltán 1994.06.27. 1994.06.27.
8 Demény Pál 1991.01.14. 1991.01.14.
9 Dr. Gál Zoltán 1994.06.27. 1994.06.27.
10 Hámori Csaba 1994.06.27. 1994.06.27.
11 Horn Gyula 1994.06.27. 1994.06.27.
12 Dr. Huszár Tibor 1990.09.10. 1990.09.10.
13 Jakab Róbertné 1994.06.27. 1994.06.27.
14 Dr. Katona Béla 1994.06.27. 1994.06.27.
15 Kósa Ferenc 1994.06.27. 1994.06.27.
16 Kósáné Dr. Kovács Magda 1994.06.27. 1994.06.27.
17 Kovács Jenő 1992.09.01. 1992.09.01.
18 Kovács László 1994.06.27. 1994.06.27.
19 Dr. Kovács Pál 1994.06.27. 1994.06.27.
20 Körösfői László 1994.06.27. 1994.06.27.
21 Dr. Lakos László 1994.06.27. 1994.06.27.
22 Nagy Attila 1992.05.13. 1992.05.13.
23 Nyers Rezső 1994.06.27. 1994.06.27.
24 Dr. Ormos Mária 1990.09.10. 1990.09.10.
25 Pál László 1994.06.27. 1994.06.27.
26 Paszternák László 1994.06.27. 1994.06.27.
27 Petrenkó János 1994.06.27. 1992.04.26.
28 Pozsgay Imre 1994.06.27. 1990.11.11.
29 Szabó György 1991.01.15. 1991.01.15.
30 Szili Sándor 1994.06.27. 1994.06.27.
31 Dr. Szűrös Mátyás 1994.06.27. 1994.06.27.
32 Dr. Vastagh Pál 1994.06.27. 1994.06.27.
33 Vitányi Iván 1994.06.27. 1994.06.27.