Készült: 2018.04.24.10:44:54 Dinamikus lap

Képviselőcsoportok

Paraméterek:
Dátum : 2014.05.06
Frakció(k): Jobbik

Jobbik frakció
  Név Mandátum vége Frakció tagság vége
1 Ander Balázs    
2 Dr. Apáti István    
3 Balczó Zoltán 2014.06.20. 2014.06.20.
4 Bana Tibor    
5 Dúró Dóra    
6 Egyed Zsolt    
7 Farkas Gergely    
8 Gyöngyösi Márton    
9 Dr. Gyüre Csaba    
10 Hegedűs Lorántné    
11 Kepli Lajos    
12 Kulcsár Gergely    
13 Magyar Zoltán    
14 Mirkóczki Ádám    
15 Novák Előd 2016.08.31. 2016.08.31.
16 Sneider Tamás    
17 Dr. Staudt Gábor    
18 Szávay István    
19 Szilágyi György    
20 Vágó Sebestyén    
21 Volner János    
22 Vona Gábor    
23 Z. Kárpát Dániel