Készült: 2018.04.23.00:07:04 Dinamikus lap

Képviselőcsoportok

Paraméterek:
Dátum : 2014.05.06
Frakció(k): független

független frakció
  Név Mandátum vége Frakció tagság vége
1 Bajnai Gordon 2014.05.26. 2014.05.26.
2 Fodor Gábor    
3 Gyurcsány Ferenc    
4 Kónya Péter    
5 Dr. Molnár Csaba 2014.06.20. 2014.06.20.
6 Dr. Oláh Lajos    
7 Szabó Szabolcs    
8 Szabó Timea    
9 Dr. Vadai Ágnes