Készült: 2018.10.18.19:14:07 Dinamikus lap

Képviselőcsoportok

Paraméterek:
Dátum : 2006.05.16
Frakció(k): SZDSZ

SZDSZ frakció
  Név Mandátum vége Frakció tagság vége
1 Béki Gabriella 2010.05.13. 2010.05.13.
2 Dr. Bőhm András 2010.05.13. 2010.05.13.
3 Dr. Demszky Gábor 2006.11.15. 2006.11.15.
4 Dr. Eörsi Mátyás 2010.05.13. 2010.05.13.
5 Fodor Gábor 2009.09.13. 2009.09.13.
6 Dr. Gegesy Ferenc 2008.09.14. 2008.09.14.
7 Gulyás József 2010.05.13. 2009.12.04.
8 Gusztos Péter 2010.05.13. 2010.05.13.
9 Dr. Hankó Faragó Miklós 2010.05.13. 2010.05.13.
10 Horn Gábor 2010.05.13. 2010.05.13.
11 Dr. Kis Zoltán 2007.09.16. 2007.09.16.
12 Dr. Kóka János 2010.05.13. 2010.05.13.
13 Kovács Kálmán 2010.05.13. 2010.05.13.
14 Kuncze Gábor 2010.05.13. 2010.05.13.
15 Lakos Imre 2010.05.13. 2010.05.13.
16 Dr. Magyar Bálint 2010.05.13. 2010.05.13.
17 Dr. Molnár Lajos 2010.05.13. 2010.05.13.
18 Dr. Pető Iván 2010.05.13. 2010.05.13.
19 Dr. Sándor Klára 2010.05.13. 2010.05.13.
20 Dr. Világosi Gábor 2010.05.13. 2010.05.13.