Készült: 2018.01.24.08:13:54 Dinamikus lap

Képviselőcsoportok

Paraméterek:
Dátum : 1994.06.28
Frakció(k): KDNP

KDNP frakció
  Név Mandátum vége Frakció tagság vége
1 Csépe Béla 1998.06.17. 1997.07.21.
2 Dr. Füzessy Tibor 1998.06.17. 1997.07.15.
3 Dr. Gáspár Miklós 1998.06.17. 1997.07.15.
4 Dr. Giczy György 1998.06.17. 1997.07.21.
5 Dr. Hasznos Miklós 1998.06.17. 1997.07.15.
6 Dr. Isépy Tamás 1998.06.17. 1997.07.21.
7 Ivanics István 1998.06.17. 1997.07.21.
8 Dr. Keresztes Sándor 1998.06.17. 1997.07.21.
9 Dr. Kovács Kálmán 1998.06.17. 1997.07.21.
10 Dr. Latorcai János 1998.06.17. 1997.07.21.
11 Dr. Leitner Gábor 1998.06.17. 1997.07.21.
12 Mészáros Gyula 1998.06.17. 1997.07.21.
13 Dr. Pálfi Dénes 1998.06.17. 1997.07.21.
14 Dr. Pálos Miklós 1998.06.17. 1997.07.21.
15 Dr. Rapcsák András 1998.06.17. 1997.07.21.
16 Dr. Rubovszky György 1998.06.17. 1997.07.21.
17 Rusznák Miklós 1998.06.17. 1997.07.21.
18 Dr. Semjén Zsolt 1998.06.17. 1997.07.21.
19 Dr. Surján László 1998.06.17. 1997.07.21.
20 Dr. Szakál Ferenc 1998.06.17. 1997.07.15.
21 Dr. Szilágyiné Császár Terézia 1998.06.17. 1997.07.21.
22 Dr. Varga László 1998.06.17. 1997.07.21.