Készült: 2018.07.21.04:18:00 Dinamikus lap

Képviselőcsoportok

Paraméterek:
Dátum : 1990.05.02
Frakció(k): FKGP

FKGP frakció
  Név Mandátum vége Frakció tagság vége
1 Dr. Balogh György 1994.06.27. 1992.03.01.
2 Bárdos Balázs 1994.06.27. 1992.02.23.
3 Bejczy Sándor 1994.06.27. 1992.02.23.
4 Bélafi Antal 1992.09.30. 1992.02.23.
5 Bereczki Vilmos 1994.06.27. 1992.09.20.
6 Borz Miklós 1992.07.30. 1992.07.30.
7 Dr. Böröcz István 1994.06.27. 1992.02.23.
8 Dragon Pál 1994.06.27. 1992.02.23.
9 Faddi József 1992.08.04. 1992.08.04.
10 Gerbovits Jenő 1994.06.27. 1992.09.13.
11 Dr. Győriványi Sándor 1994.06.27. 1992.09.20.
12 Dr. Hajdu Istvánné 1994.06.27. 1992.02.23.
13 Dr. Horváth László 1994.06.27. 1992.02.23.
14 István József 1994.06.27. 1992.09.20.
15 Dr. Iván Géza 1994.06.27. 1992.09.20.
16 Kapitány Ferenc 1994.06.27. 1992.02.23.
17 Dr. Kávássy Sándor 1994.06.27. 1992.09.20.
18 Kocsenda Antal 1994.06.27. 1992.02.23.
19 Kósa András 1994.06.27. 1992.02.23.
20 Dr. Kovács Béla 1994.06.27. 1992.02.23.
21 Kováts László 1994.06.27. 1992.02.23.
22 Lakatos Józsefné 1994.06.27. 1992.03.01.
23 Dr. Mizsei Béla 1994.06.27. 1992.02.23.
24 Nagy Ferenc József 1994.06.27. 1992.02.23.
25 Nagy Varga Dezső 1994.06.27. 1992.02.23.
26 Németh Béla 1994.06.27. 1992.02.23.
27 Oláh Sándor 1994.06.27. 1992.02.23.
28 Dr. Ómolnár Miklós 1994.06.27. 1992.02.23.
29 Dr. Pásztor Gyula 1994.06.27. 1992.02.23.
30 Pintér István 1994.06.27. 1992.02.23.
31 Pintér József 1994.06.27. 1992.02.23.
32 Dr. Pohankovics István 1994.06.27. 1992.02.23.
33 Prepeliczay István 1994.06.27. 1992.02.23.
34 Rajkai Zsolt 1994.06.27. 1992.02.23.
35 Dr. Sipos Imre 1994.06.27. 1992.02.23.
36 Dr. Szabó János 1994.06.27. 1992.02.23.
37 Dr. Szabó Lajos 1994.06.27. 1992.02.23.
38 Szabó Lajos 1994.06.27. 1992.02.23.
39 Dr. Tarján Lászlóné 1994.06.27. 1992.02.23.
40 Dr. Torgyán József 1994.06.27. 1992.09.20.
41 Tóth Imre 1994.06.27. 1992.02.23.
42 Vincze Kálmán 1994.06.27. 1992.02.23.
43 Vörös Vince 1994.06.27. 1992.02.23.
44 Dr. Zsiros Géza 1994.06.27. 1992.02.23.